streda 24. júla 2013

Luxusné závesné lustre

Lustre sú stále žiadané svietidlá

Zaujímavé lustre z našej ponuky 

 

velky zavesny luster z cireho skla, velke lustre, zavesne svietidla

Kryštálový veľký luster z číreho akrylu

Elegantný luster zo série Karat v čírom prevedení. Veľký luster pre veľké priestory s priemerom až 82cm. Luster má až 15 žiaroviek umiestnených v dvoch radoch. Dobový zaujímavý luster nie len do dobových ale aj moderných miestností. Nezáleží na tom, či svieti alebo je vypnutý, tento barokový luster upozorňuje okolo seba a je stredobodom pozornosti. Nechajte vyniknúť tento luster a skombinujte si ho aj s moderným nábytkom. Dostupný je aj v čiernej farbe.
Rozmery (cca): 78 cm x 82 cm (D x Ø)

Luster KARAT
dizajnovy velky luster s kaminekami, velky zavesny luster

Veľký luster s kryštálmi

Závesný luster s malými kryštálmi z akrylu pôsobí elegantne ako kryštálový luter. Malé kamienky uchytené na kovových krúžkoch vytvárajú tvar lustra, ktorý sa smerom dolu rozširuje. Dĺžku si môžete upraviť podľa potreby, lampa je uchytená na reťaz v chrómovom prevedení. Tvar tvoria kruhy tiež v chrómovom prevedení a na nich sú uchytené reťaze. Luster je dlhý až 110cm a v priemere má 65cm.  Krásny luster ideálny do veľkých miestnosti s vysokým stropom. 
 Veľkosť (cca): 110cm x 65cm (D x Ø)

Dobový luster so šiestimi lampami

Luxusný dizajnový luster so šiestimi svietidlami v dobovom dizajne. Dlhý luster až 150cm do vašej modernej jedálne, spálne alebo obývačky. Luster je ideálny do veľkých miestností. Zamatové tienidlá, sklenené kryštáli a chrómová konštrukcia to je luxusný dizajnový luster. 
Dizajnový luster v striebornej farbe

luxusne lustre a svietidla, dizajnovy velky luster, lampy a svietidla
Zaujímavý dizajn moderného lustra zo série Manzinny. Tento luster má 9 žiaroviek umiestnených v jednom rade. Priemer je až 75cm. Celá konštrukcia je z kovu, elegantne poohýbané ramená uchytené na kruhu celé v chrómovom prevedení. Luster je zavesený na reťazi, ktorej dĺžku si môžete nastaviť podľa potreby. Dizajnové malé tienidlá na každom ramene v striebornej farbe zapadajú do dizajnu lustra.  


Viac nájdete v sekcii LUSTRE Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára