utorok 26. marca 2019

Zrkadlá a stolíky STONEHENGE

Unikátna séria STONEHENGE.

Kovový nábytok v striebornom a medenom prevedení.


Kovové prvky v interiéri zaznamenávajú nový boom. Hladké línie a nekomplikované tvary jednotlivých kusov nábytku či doplnkov môžu ideálne doladiť akýkoľvek priestor. Zaujímavo vyznejú v kombinácii s masívnym drevom, kde v interiéri vytvoria dokonalý kontrastný súlad jednotlivých prvkov. Oko dizajnérskeho fajnšmekra potešia určite aj extravagantné variácie v kovovom šate. Materiálovo je tento nábytok výrazne pevný a stabilný, pričom si vyžaduje minimálnu údržbu. Nábytok z kovu je odolný voči vplyvom prostredia, a teda ostáva nemenný vo svojej forme a farebnosti.

www.reaction.sk, nábytok do obývačky, kovový nábytok


Naša nová línia kovového nábytku STONEHENGE vyžaruje originalitu a dizajnovú jedinečnosť. Pevnosť materiálu v spojení s ladnými tvarmi mozaikového vzoru sa bude vynímať v akomkoľvek priestore. Konštrukcia nábytku z kovu je dekoratívnym skvostom, pretože pozostáva z unikátnych malých zaoblených a hladkých kamienkov, ktoré sú vzájomne pospájané vo forme mozaiky. Ručné spracovanie jednotlivých kusoch tak zachováva prvky originality, jedinečnosti spolu so svojimi autentickými nepravidelnosťami, škrabancami, šmuhami a farebnou diverzitou. Nábytok z tejto série bude jednoducho pútačom pre vaše oči a rovnako ohúri i vašich známych a hostí.

nástenné zrkadlá, zrkadlá z kovu, strieborné zrkadlá

Kovové zrkadlá majú okrúhly tvar, pričom ich rám je tvorený v 3D tvare, čo z neho robí viac ako len obyčajné zrkadlo. Toto zrkadlo vytvorí na vašej stene pôsobivý efekt, čím z nej urobí elegantný a vizuálne atraktívny priestor. Celkový priemer zrkadla je 82 cm a veľkosť zrkadlovej plochy je 54 cm. Unikátne štýlové zrkadlo vynikne na každej stene a bude jedinečnou súčasťou každého moderného interiéru. V kombinácii s konferenčnými stolíkmi môžete vytvoriť vo vašom domove čarovnú atmosféru.

zrkadlá na stenu, okrúhle zrkadlá, kovové zrkadlá

Konferenčné stolíky z kovu sú dostupné v dvoch variáciách: strieborný stolík alebo set medených stolíkov. Rovnako ako pri zrkadlách, tak aj pri stolíkoch sa odráža jedinečnosť materiálu a ručného spracovania. Dynamické tvary konštrukcie stolíkov s mozaikovým vzorom krásne zapadnú do priestoru modernej obývačky. Pôsobivý efekt dosiahnete v kombinácii s vhodnými interiérovými prvkami. Konferenčné stolíky budú vo vašej obývačke neprehliadnuteľné.

stolíky Reaction, nábytok z kovu, nábytok z dreva a kovu

Strieborný stolík s priemerom 85 cm a výškou 39 cm sa bude štýlovo vynímať vo vašej obývačke alebo v kancelárii ako príručný kávový stolík. Set medených stolíkov v kombinácii s naturálnym mangovým drevom sa ideálne hodia do väčších priestorov. Väčší stolík má priemer 65 cm s výškou 35 cm. Menší stolík je vysoký 28 cm s priemerom 53 cm. V prípade potreby sa menší stolík šikovne schová do väčšieho, čo jednotlivým stolíkom vďaka dutému vnútru výtvára úložný priestor. Dokonalá súhra materiálov a farebného prepojenia vytvorí unikátny charakter každej obývacej izby. Organicky pôsobiacu sériu môžete kombinovať so širokou škálou štýlov a nábytku.


konferenčný stolík STONEHENGE SILVERkonferenčné stolíky STONEHENGE DUNCAN


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára