štvrtok 11. apríla 2019

Okrúhle zrkadlá zo série EGYPT

Zrkadlá s tvarovaným rámom v zlatom alebo striebornom prevedení.


zrkadlá Reaction, nástenné zrkadlá, okrúhle zrkadlá

Dizajnové kúsky sú unikátnymi solitérmi v modernom bývaní. Vytvoria zaujímavú atmosféru v miestnosti a dodajú priestoru dokonalý génius loci. V tomto smere sú to závesné zrkadlá. Okrem klasickej praktickej funkcie predstavujú krásny interiérový doplnok na stenu, a zároveň sú aj štýlovou dekoráciou vďaka tvarovanému rámu. Každý priestor dokážu spraviť výnimočným, dotvoria celkový dizajn a otvoria priestor celkovo. A v neposlednom rade, v krásnom zrkadle sa vidíme v krajšom uhle pohľadu.

nábytok Reaction, zrkadlá na stenu, interiérové doplnky

Novinkou v kategórii zrkadiel sú okrúhle zrkadlá zo série EGYPT. Celkový priemer zrkadiel je 82cm, pričom veľkosť zrkadlovej plochy je v priemere 45cm. Zaujímavým robí zrkadlo asymetricky tvarovaný rám, ktorý je vyrobený zo zliatiny kovu. Rám zrkadla je vyrobený ručne, čo mu dodáva punc originality.

moderný nábytok, dizajnový nábytok

Farebné prevedenie v zlatej alebo striebornej farbe sa upravuje pásikmi, ktoré tak zvýrazňujú patinu starého zrkadla. Dizajn zrkadlového rámu tvoria znaky z obdobia starovekého Egypta. Vďaka lesklému prevedeniu úžasne vynikne v kontraste tmavých farieb.

štýlový nábytok, kovové zrkadlá

Štýlové zrkadlo tak vynikne na každej stene a v každej miestnosti. Okrúhle zrkadlo s tvarovaným rámom sa krásne hodí do moderného interiéru. Vypracované línie zrkadla s 3D efektom budú pútačom nielen pre vaše oči, ale aj pre pohľad vašich blízkych a známych.


zrkadlo EGYPT GOLD

zrkadlo EGYPT SILVER


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára